• slajd.a
  • slajd.i
  • slajd.b
  • slajd.c
  • slajd.d
  • slajd.e
  • slajd.f
  • slajd.g
  • slajd.h

Inne artykuły:

Nadchodzące wydarzenia:

7.07.2018 - sobota
XV Dni Gminy Wielka Wieś

Nasze Plakaty:

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Godka krakowska- festiwal gwary i tradycji- amfiteatr przy ZSP w Modlnicy - 17 czerwca 2018
Festiwal Godki Krakowskiej
Podgląd
W tym roku Gminę Wielka Wieś reprezentują Białokościelanki
Wiosenny Festiwal Kulinarny
Podgląd
Jedenastka Niepoległościowa
Podgląd
Piknik Rodzinny w Będkowicach
Podgląd
Uroczyste obchody odbywają się corocznie przy Urzędzie Gminy Wielka Wieś
Gminne Obchody Dnia Strażaka
Podgląd
Eko piknik
View Image

Nasz QR kod:

Nasz facebook:

 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu na Najpiekniejszą Kartkę Wielkanocną

Rozstrzygnęliśmy konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną. Wybór spośród wielu barwnych prac zgłoszonych przez Przedszkola i Oddziały Przedszkolne Gminy Wielka Wieś, był nie lada wyzwaniem. Oto wyniki:
Grand prix: Lena Skierkowska l. 6 Przedszkole Samorządowe w Wielkiej Wsi z Oddziałem Zamiejscowym w Białym Kościele
3 i 4 latki:
I miejsce Jakub Korepta, l. 3, Przedszkole Samorządowe w Wielkiej Wsi z Oddziałem Zamiejscowym w Białym Kościele,
II miejsce Wera Jendraszczak, l. 3, Przedszkole Samorządowe w Wielkiej Wsi z Oddziałem Zamiejscowym w Białym Kościele,
III miejsce Zuzanna Łyczko, l. 4, Przedszkole Samorządowe w Modlniczce,
Wyróżnienia:
- Kacper Klimara, l. 3 Przedszkole Samorządowe w Wielkiej Wsi z Oddziałem Zamiejscowym w Białym Kościele
- Kamila Kozioł, l.4, Przedszkole Samorządowe w Modlniczce,
5, 6, 7 latki:
I miejsce Julia Tomusiak, l.5, Przedszkole Samorządowe w Modlniczce
II miejsce Amelia Gorgoń, l.5, Przedszkole Samorządowe w Wielkiej Wsi z Oddziałem Zamiejscowym w Białym Kościele
III miejsce Alicja Sada, l. 6, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Modlnicy
Wyróżnienia:
Nikola Filipowska, l. 6, Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Bęble

Grand prix - Lena Skierkowska

I miejsce - Jakub Korepta, kategoria 3,4 latki

I miejsce- Julia Tomusiak


 

Zawody Wspinaczkowe

Sobotnie Zawody Wspinaczkowe przyniosły dużo pozytywnych emocji.

Między zawodnikami wytworzyła się wręcz rodzinna atmosfera i każdy mógł liczyć na motywujące

wsparcie od innych uczestników.

Po przejściu dwóch dróg eliminacyjnych, dwóch finałowych oraz zaciętej dogrywce wśród Pań, wyniki ukształtowały się następująco:


Kategoria dzieci 6-9 lat
  I Jakub Trojanowski
  II Antoni Szumny
  III Adam Handzlik

Kategoria 10-16 lat
  I Dominik Wiśniowski
  II Julita Kowalczyk
  III Łucja Wojtan

Kategoria kobiety 17-100 lat
  I Anna Wójtowicz
  II Malwina Sokalska
  III Zuzanna Wojdyła

Kategoria mężczyźni 17- 100 lat
  I Tomasz Trojanowski
  II Tomasz Żurek
  III Grzegorz Wroński


Gratulujemy zawodnikom, a wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej,

zapraszamy na treningi na nowych drogach w każdy wtorek od 14.40 do 18.00.


 



 

ZAMKNIĘCIE SEZONU NA LODOWISKU

Drodzy Łyżwiarze,

wydaje się, że wiosna już na dobre rozgościła się w naszej Gminie, a tym samym zmusiła nas do zamknięcia sezonu 2017/2018 na naszym lodowisku.

Dziękujemy Wam, że tak licznie korzystaliście ze ślizgawek.

Mamy nadzieję, że wielu z Was zaraziło się bakcylem łyżwiarskim i z niecierpliwością będziecie czekać na kolejny sezon, na który już dzisiaj zapraszamy !

 


 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z GOKIS - M-C MARZEC

Zapraszamy naszych milusińskich w miesiącu marcu na  zajęcia pozalekcyjne z GOKISEM. Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.

Prosimy o zwrócenie uwagi na kolejność zajęć edukacyjnych:)