• slajd.a
  • slajd.i
  • slajd.b
  • slajd.c
  • slajd.d
  • slajd.e
  • slajd.f
  • slajd.g
  • slajd.h

Inne artykuły:

Nasze Plakaty:

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Godka krakowska- festiwal gwary i tradycji- amfiteatr przy ZSP w Modlnicy - 17 czerwca 2018
Festiwal Godki Krakowskiej
Podgląd
Posprzątajmy Naszą Gminę
Posprzątajmy Naszą Gminę
Podgląd
Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania radości z wolnej Polski!
Zaśpiewajmy dla Niepodległej
Podgląd
Piknik Ekologiczny "Graj w Zielone"
Podgląd
Zajęcia pozalekcyjne w szkołach
Podgląd
Jedenstka Niepodległościowa
View Image
Zajęcia muzyczne
Zajęcia muzyczne
View Image

Nasz QR kod:

Nasz facebook:

 

 

 

Kiermasz Świąteczny - z myślą o Kacperku

„Z ludźmi jest jak z zegarkami!
Najważniejsze jest to co mają w środku.”
Jan Brzechwa, „Tryumf Pana Kleksa”

Ten weekend pokazał, że wewnątrz nas jest wielka siła i wiele dobra, a co ważniejsze potrafimy się nimi dzielić. Kiermasz Świąteczny przy urzędzie połączył: przedsiębiorców, urzędników, zespoły regionalne, miłośników łyżwiarstwa, szkoły, świetlice środowiskowe, organizacje pozarządowe, małych i dużych mieszkańców gminy, wszystko po to by nieść pomoc, a w zasadzie by ratować życie.
Dziękujemy za to, że nie pozostali Państwo obojętni wobec choroby Kacpra, że udało się zebrać dzięki Wam ponad 17 000 złotych. Dostajemy sygnały, że chcielibyście Państwo jeszcze w jakiś sposób pomóc, tak więc informujemy, że w każdej chwili możecie się przyłączyć do licytacji na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/654529701723252/about/ lub wpłacić pieniądze przez stronę https://www.siepomaga.pl/ratujemy-kacpra. Przed nami także jeszcze sobotni kiermasz dla Kacperka w Będkowicach. Od jutra natomiast do końca roku w urzędzie gminy będzie też dostępna stała skarbonka, do której można wrzucić datki z przeznaczeniem na leczenie Kacperka.
Dziękujemy za wszystkie dary na licytacje i na kiermaszowy stragan tak przedsiębiorcom jak i osobom indywidualnym, a także: zespołom regionalnym, herodom z Czajowic oraz dzieciom za występy artystyczne, OSP Modlnica za czuwanie nad bezpieczeństwem na lodowisk oraz doświetlenie kiermaszowej sceny, Zespołowi Modlnicanie i Caritas Modlnica za obsługę stoiska, Panu Arkadiuszowi Nęcka za dbałość o zabezpieczenie elektryczne, za zaangażowanie pracownikom Gminna Biblioteka Publiczna w Wielkiej Wsi oraz za obsługę wydarzenia ekipie technicznej Gminy Wielka Wieś.