• slajd.a
  • slajd.i
  • slajd.b
  • slajd.c
  • slajd.d
  • slajd.e
  • slajd.f
  • slajd.g
  • slajd.h

Inne artykuły:

Nasze Plakaty:

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Godka krakowska- festiwal gwary i tradycji- amfiteatr przy ZSP w Modlnicy - 17 czerwca 2018
Festiwal Godki Krakowskiej
Podgląd
Posprzątajmy Naszą Gminę
Posprzątajmy Naszą Gminę
Podgląd
Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania radości z wolnej Polski!
Zaśpiewajmy dla Niepodległej
Podgląd
Piknik Ekologiczny "Graj w Zielone"
Podgląd
Zajęcia pozalekcyjne w szkołach
Podgląd
Jedenstka Niepodległościowa
View Image
Zajęcia muzyczne
Zajęcia muzyczne
View Image

Nasz QR kod:

Nasz facebook:

 

 

 

Otwarcie obiektów oświatowych w Modlniczce

1 września to ważny dzień dla mieszkańców Modlniczki, otwarliśmy nowy Żłobek i nowoczesne cztero-oddziałowe Przedszkole Samorządowe oraz sale dla Szkoły Podstawowej.  To bardzo ważna data dla naszego Narodu - 80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. To również szczególny  dzień dla Modlniczki, który wpisze się w historię tej miejscowości.  W centrum wsi został odsłonięty obelisk, który od tej pory będzie przypominał o historii  tej miejscowości, o tym że teraźniejsi mieszkańcy  tworzą teraźniejszość, która już jutro będzie się stawać historią. Niech ten głaz przypomina o tych, którzy pokolenia wcześniej ciężko pracowali na rzecz naszej miejscowości i bronili jej w trudnych czasach, ale też niech  uświadamia nam obecnym mieszkańcom, że ciąży i na nas odpowiedzialność za tę miejscowość. Radny Tomasz Bielak przypomniał zebranym gościom historię tego miejsca - dobre i tragiczne momenty, z którymi zmagali się ówcześni mieszkańcy Modlniczki i całej Polski. Po poświęceniu obelisku przez ks. Proboszcza parafii Modlnica Jana Adamusa zebrani na czele z pocztami sztandarowymi udali się przed budynek Przedszkola gdzie odbyły się główne uroczystości.
Podziękowania i wyrazy uznania dla Samorządowców tych obecnych ale również Wójta i radnych poprzedniej kadencji, takie słowa dominowały w wystąpieniach m.in. Wójta Krzysztofa Wołosa, radnego Józefa Górskiego i innych znamienitych gości. Przedstawiono również  nowe Panie Dyrektor z Przedszkola i Żłobka Katarzynę Wiśniewską i Paulinę Gietkę. Całość uświetniły występy Przedszkolaków, uczniów Szkoły Filialnej, Zespołu Modlniczanki oraz Orkiestry GOKiS. Następnie przeszedł czas na uroczyste otwarcie i poświęcenie Żłobka oraz Przedszkola. Licznie zebrani goście mieli okazję na zwiedzanie pięknych i nowoczesnych obiektów. Dziękujemy wszystkim znamienitym gościom, a szczególnie naszym najmłodszym mieszkańcom i ich rodzicom za liczne przybycie.
Dziękujemy Zespołowi Modlniczanki, Strażakom Ochotnikom z Modlniczki, Paniom dyrektor i kadrze pedagogicznej, radnym Józefowi Górskiemu, Tomaszowi Bielakowi i Pani Dyrektor GOKiS Magdalenie Szymańskiej za pomoc w organizacji wydarzenia.

  

  

  

  

  

  

  

 

Na tej stronie używamy cookies aby dostarczać najlepiej spersonalizowaną treść dla naszych odbiorców. Możesz przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptacja aby potwierdzić zapoznanie się z informacją i wyrazić zgodę na uzywanie cookies.