• slajd.a
  • slajd.i
  • slajd.b
  • slajd.c
  • slajd.d
  • slajd.e
  • slajd.f
  • slajd.g
  • slajd.h

Inne artykuły:

Nasze Plakaty:

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Godka krakowska- festiwal gwary i tradycji- amfiteatr przy ZSP w Modlnicy - 17 czerwca 2018
Festiwal Godki Krakowskiej
Podgląd
Posprzątajmy Naszą Gminę
Posprzątajmy Naszą Gminę
Podgląd
Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania radości z wolnej Polski!
Zaśpiewajmy dla Niepodległej
Podgląd
Piknik Ekologiczny "Graj w Zielone"
Podgląd
Zajęcia pozalekcyjne w szkołach
Podgląd
Jedenstka Niepodległościowa
View Image
Zajęcia muzyczne
Zajęcia muzyczne
View Image

Nasz QR kod:

Nasz facebook:

 

 

 

Dożynki Parafialne w Bęble

Miesiąc sierpień w naszej gminie obfitował w uroczystości dożynkowe. W sobotę 31 sierpnia w gorące popołudnie spotkaliśmy się na ostatnich w tym roku dożynkach w naszej Gminie - dożynkach parafialnych w Bęble. Tradycyjnie uroczystości rozpoczęły się dziękczynną mszą świętą za pomyślne zbiory, potem poświęcenie wieńców dożynkowych, wręczenie chlebów, wręczenie  zasłużonym dla wsi dyplomów i statuetek za umiłowanie ziemi i tradycji. Całość imprezy uświetniły piękne i kolorowe występy naszych zespołów ludowych - Zespołu Bęblanie wraz z młodymi artystami oraz Zespołu Czajowianie. Dziękujemy sołtysom i radnym  za wspaniałą organizację dożynek, kultywowanie tradycji ludowej i prezentowanie jej młodszym pokoleniom aby "zachować ją od zapomnienia".

 

          

          

          

          

Na tej stronie używamy cookies aby dostarczać najlepiej spersonalizowaną treść dla naszych odbiorców. Możesz przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptacja aby potwierdzić zapoznanie się z informacją i wyrazić zgodę na uzywanie cookies.