• slajd.a
 • slajd.i
 • slajd.b
 • slajd.c
 • slajd.d
 • slajd.e
 • slajd.f
 • slajd.g
 • slajd.h

Inne artykuły:

Nasze Plakaty:

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Godka krakowska- festiwal gwary i tradycji- amfiteatr przy ZSP w Modlnicy - 17 czerwca 2018
Festiwal Godki Krakowskiej
Podgląd
Posprzątajmy Naszą Gminę
Posprzątajmy Naszą Gminę
Podgląd
Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania radości z wolnej Polski!
Zaśpiewajmy dla Niepodległej
Podgląd
Piknik Ekologiczny "Graj w Zielone"
Podgląd
Zajęcia pozalekcyjne w szkołach
Podgląd
Jedenstka Niepodległościowa
View Image
Zajęcia muzyczne
Zajęcia muzyczne
View Image

Nasz QR kod:

Nasz facebook:

 

 

 

XVI DNI GMINY WIELKA WIEŚ - DZIĘKUJEMY, ŻE BYLI PAŃSTWO Z NAMI!!

 

W ostatnim czasie mieszkańcy Gminy Wielka Wieś mieli wyjątkowo dużo możliwości na dobrą zabawę i aktywne spędzanie czasu. Za nami XVI Dni Gminy Wielka Wieś, czyli niemal tydzień świętowania, które rozpoczęła  Gala Seniorów.  Sala centrum konferencyjnego Witek, zgromadziła najbardziej aktywnych seniorów z naszej gminy. Na głównej Gali Dni Gminy, nagrody za swoją działalność pro społeczną i kulturalną przyznano 23 osobom i organizacjom w 5 kategoriach. Dodatkowo Wójt Gminy Wielka Wieś Krzysztof Wołos z wielką radością przekazał puchar gratulacyjny dla LKS Jutrzenka Giebułtów, za historyczny awans do 3 ligi. W czasie gali nie zabrakło też uczty dla ducha. Goście mieli szansę zobaczyć konkursową wystawę malarstwa młodych artystów, na co dzień uczęszczających na warsztaty w GOKiS oraz posłuchać koncertu Macieja Miecznikowskiego, artysty o niezwykłym głosie i osobowości. W piątek kalendarz wydarzeń nieco się zagęścił. Późnym popołudniem rozpoczął się I Amatorski Turniej Siatkowej Piłki Plażowej, na nowo otwartym boisku do sportów plażowych przy urzędzie gminy. Wzięło w nim udział 6 drużyn seniorskich oraz 3 młodzieżowe. Emocji sportowych nie zabrakło, a wygrani nie tylko otrzymali puchary, ale także uścisk ręki mistrza siatkówki na śniegu Michała Matyi.

W dwa wieczory, kino plenerowe zrealizowane na boisku LKS Błękitni Modlnica, przyciągnęło ponad dwieście osób. Filmy z  gatunku komedii familijnych, niosły swoje przesłania o ponadczasowych wartościach, wywoływały salwy śmiechu i łzy wzruszenia. Spotkanie w kinie plenerowym było dla wielu miłą odskocznią od  codziennego zgiełku.

Sobotnie Zawody Strażackie odbywały się w pełnych mundurach bojowych i w pełnym słońcu. Gminne Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych zmierzyły się w zadaniach sprawnościowych na czas. W tym roku w kategorii drużyn seniorskich i MDP najlepsi okazali się gospodarze zawodów, czyli OSP w Wielkiej Wsi. Mundur strażacki chętnie w naszej gminie zakładają też kobiety, w tej kategorii na zawodach wygrała drużyna OSP Bębło.

Finał XVI Dni Gminy Wielka Wieś odbył się w plenerze na boisku LSK Sportowiec Modlniczka. Na samym początku swoimi bluesowymi brzmieniami z płyty Złote drzwi, raczył gości Zespół Preizol Band. Kolejno koncerty Zespołu Weekend oraz Feel przyciągnęły tłumy mieszkańców i fanów z różnych zakątków Polski. W bardzo różnorodnym repertuarze zaprezentowała się również Orkiestra Dęta Gokis z towarzyszeniem wokalnych talentów Gminy Wielka Wieś, pod batuta dr. Krzysztofa Guńki. Na terenie wydarzenia nie brakowało atrakcji dla dzieci i dorosłych. Młodzież jak co roku najlepiej bawiła się w barwnym szaleństwie kolorów holi. Po zachodzi słońca czekał już na zebranych Maestro Chives ze swoim skrzypcowym koncertem  z towarzyszeniem  kolorowych laserów.

Ta wspólna wielodniowa zabawa nie byłaby możliwa, gdyby nie nasi sponsorzy i darczyńcy tj.:

 1. KRAKOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY ODDZIAL WIELKA WIES Z SIEDZIBA W SZYCACH
 2. SKLEP LEWIATAN W WIELKIEJ FIRMA KRAM
 3. GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY
 4. SKLEP LEWIATAN W BĘBLE KRZYSZTOF STRYJAK
 5. FIRMA POGRZEBOWA KWIACIARNIA I KAMIENIARSTWO KRUK
 6. KWIACIARNIA W BIAŁYM KOŚCIELE EWA WAŁUSZKO
 7. AIKON LED ARKADIUSZ NĘCKA
 8. DWÓR W TOMASZOWICACH

 

 

 

Na tej stronie używamy cookies aby dostarczać najlepiej spersonalizowaną treść dla naszych odbiorców. Możesz przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptacja aby potwierdzić zapoznanie się z informacją i wyrazić zgodę na uzywanie cookies.