• slajd.a
  • slajd.i
  • slajd.b
  • slajd.c
  • slajd.d
  • slajd.e
  • slajd.f
  • slajd.g
  • slajd.h

Inne artykuły:

Nasze Plakaty:

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Godka krakowska- festiwal gwary i tradycji- amfiteatr przy ZSP w Modlnicy - 17 czerwca 2018
Festiwal Godki Krakowskiej
Podgląd
Posprzątajmy Naszą Gminę
Posprzątajmy Naszą Gminę
Podgląd
Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania radości z wolnej Polski!
Zaśpiewajmy dla Niepodległej
Podgląd
Piknik Ekologiczny "Graj w Zielone"
Podgląd
Zajęcia pozalekcyjne w szkołach
Podgląd
Jedenstka Niepodległościowa
View Image
Zajęcia muzyczne
Zajęcia muzyczne
View Image

Nasz QR kod:

Nasz facebook:

 

 

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MALARSKIEGO "PRZETWORY"

KONKURS PLASTYCZNY „PRZETWORY” ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY

  Inspiracją malowania obrazów na płótnie były fotografie gminnego konkursu fotograficznego. Stąd nazwa Przetwory.  Przygotowanie do konkursu trwało około trzech miesięcy. Niektórzy autorzy po raz pierwszy mieli kontakt z płótnem, inni bawią się
z malarstwem od szóstego roku życia – dzisiaj mają już dwanaście lat. Najstarsza uczestniczka  ma  piętnaście  lat, najmłodsza dziesięć. Głosowanie i wybór najpiękniejszych obrazów odbył się na Gali XVI Dni Gminy Wielka Wieś w Dworze w Tomaszowicach a nagrody zostały wręczone 30 czerwca podczas obchodów Dni Gminy Wielka Wieś na boisku sportowym w Modlniczce. Dyplomy i upominki za udział w konkursie otrzymały: Anna Radziszewska, Marcelina Jasińska, Kinga Chajduła, Aleksandra Janik, Nadia Ziarka, Marta Sarota, Kinga Postołek, Maria Baranik, Agnieszka Rawicka, Magdalena Sałęga. Autorkami najpiękniejszych obrazów zostały: Julia Niemiec – I MIEJSCE, Alina Krzyżan – II MIEJSCE, Monika Jasińska – III MIEJSCE. Gratulujemy! 

 

       

                            I miejsce Julia Niemiec

     

                         II miejsce Alina Krzyżan

III miejsce Monika Jasińska

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tej stronie używamy cookies aby dostarczać najlepiej spersonalizowaną treść dla naszych odbiorców. Możesz przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptacja aby potwierdzić zapoznanie się z informacją i wyrazić zgodę na uzywanie cookies.