• slajd.a
  • slajd.i
  • slajd.b
  • slajd.c
  • slajd.d
  • slajd.e
  • slajd.f
  • slajd.g
  • slajd.h

Inne artykuły:

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Nasze Plakaty:

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Godka krakowska- festiwal gwary i tradycji- amfiteatr przy ZSP w Modlnicy - 17 czerwca 2018
Festiwal Godki Krakowskiej
Podgląd
Dożynki parafialne w Czajowicach
Dożynki parafialne w Czajowicach
Podgląd
Dożynki Parafialne w Tomaszowicach
Podgląd
Piknik Rodzinny w Będkowicach
Podgląd
Dożynki w Będkowicach
Podgląd
Eko piknik
View Image
Dożynki sołeckie w Giebułtowie 2018
Dożynki sołeckie w Giebułtowie 2018
View Image

Nasz QR kod:

Nasz facebook:

 

 

 

PRZEGLĄD FOLKLORYSTYCZNY IM. J.LACHNERA 2017

Tradycyjnie jak co roku Zespoły Regionalne z naszej Gminy obchodziły swoje święto podczas Przeglądu Folklorystycznego im. Józefa Lachnera, który odbył się 28 maja br. w Modlnicy. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 14:30 złożeniem  kwiatów na grobie Ś.P. Józefa Lachnera przez gminną delegację na czele  z Panem Wójtem Tadeuszem Wójtowiczem i córką Artysty  P. Ewą Miracką. Kontynuacją tej uroczystości była msza św. w intencji Ś.P. Józefa Lachnera w kościele parafialnym w Modlnicy, której przepiękną oprawę muzyczną przygotowali gospodarze tejże uroczystości – Zespół Modlnicanie. W części artystycznej gościnnie wystąpił w repertuarze cygańskim zespół Tęcza z Brzeszcz.  Zespoły regionalne z terenu naszej gminy zaprezentowały się
z konkursową piosenką o swojej miejscowości. Zwycięzcami konkursu i 1 miejsce zdobył Zespół Modlniczanki, 2 miejsce zdobył Zespół z Szyc a 3 miejsce Zespół Bęblanie. Uroczystość uświetniły również występy  gospodarzy Zespołu Modlnicanie oraz tańce ludowe w wykonaniu Zespołu Młodzieżowego z Gimnazjum w Modlnicy.

Bardzo dziękujemy wszystkim wykonawcom, zespołowi Modlnicanie oraz OSP Modlnica za organizację wydarzenia, a wszystkim przybyłym gościom za to, że zechcięli z nami uroczyście świętować.

Na tej stronie używamy cookies aby dostarczać najlepiej spersonalizowaną treść dla naszych odbiorców. Możesz przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptacja aby potwierdzić zapoznanie się z informacją i wyrazić zgodę na uzywanie cookies.