• slajd.a
 • slajd.i
 • slajd.b
 • slajd.c
 • slajd.d
 • slajd.e
 • slajd.f
 • slajd.g
 • slajd.h

Inne artykuły:

Nasze Plakaty:

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Godka krakowska- festiwal gwary i tradycji- amfiteatr przy ZSP w Modlnicy - 17 czerwca 2018
Festiwal Godki Krakowskiej
Podgląd
Posprzątajmy Naszą Gminę
Posprzątajmy Naszą Gminę
Podgląd
Zumba Maraton
Zumba Maraton
Podgląd
V MIĘDZYGMINNA BITWA KULTURALNA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH
Podgląd
Dożynki w Będkowicach
Podgląd
Eko piknik
View Image
Dożynki sołeckie w Giebułtowie 2018
Dożynki sołeckie w Giebułtowie 2018
View Image

Nasz QR kod:

Nasz facebook:

 

 

 

polityka-prywatności

Polityka Prywatności i Ochrona Danych Osobowych

w serwisie internetowym Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu

Właściciel serwisu stara się korzystać z najlepszych praktyk i traktować wszystkich Użytkowników w sposób uczciwy i otwarty. Korzystając z wszystkich funkcjonalności serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu, analizy ruchu oraz budowy zanonimizowanych profili marketingowych które mogą być przekazywane podmiotom trzecim. W ramach działania strony internetowej nie zbieramy żadnych danych osobowych i nie przekazujemy ich podmiotom trzecim.

POLITYKA PRYWATNOŚCI INNYCH USŁUG GOKiS i OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH (RODO)

Biorąc pod uwagę regulacje w zakresie ochrony danych osobowych, a przede wszystkim treść art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE – pragniemy udzielić Państwu niezbędnych informacji:

Kto jest Administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi (dalej: GOKiS) z siedzibą: ul. Krakowska 172; 32-089 Biały Kościół.

O jakich danych osobowych mowa?

Chodzi o dane osobowe , które są przetwarzane przez GOKiS w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, bądź podczas współpracy z nami.

W związku z tym, w zależności od charakteru relacji -  potrzebujemy następujących Państwa danych: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres firmy oraz NIP.

Ponadto w celach kontaktowych: e-mail lub / oraz telefon.

Jaki jest cel przetwarzania danych osobowych?

* W przypadku osób korzystających z usług GOKiS

- dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań wynikających ze statutu GOKiS - na podstawie ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1983 z późn. zm.) oraz na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a, b, c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

* W przypadku osób współpracujących z GOKiS

– dane osobowe przetwarzane będą w celu:

 1. realizacji postanowień zawartych w umowie

- podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest w tym wypadku art. 6 ust.1 lit. b), czyli przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy oraz art. 6 ust.1 lit. f), czyli prawnie uzasadniony interes Administratora;

 1. w celu dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej przez GOKiS działalności gospodarczej

- podstawa prawną przetwarzania danych osobowych jest w tym wypadku art. 6 ust.1 lit. b), czyli przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy oraz art. 6 ust.1 lit. f), czyli prawnie uzasadniony interes Administratora;

 1. w celu realizacji obowiązków prawno – podatkowych w związku z prowadzoną przez GOKiS działalnością gospodarczą

- podstawa prawną przetwarzania danych osobowych jest w tym wypadku art. 6 ust.1 lit. b), czyli przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy oraz art. 6 ust.1 lit. f), czyli prawnie uzasadniony interes Administratora;

Czy dane osobowe są / będą przetwarzane jeszcze w jakiś inny sposób?

Jako jednostka gminna, prowadząca działalność kulturalną dbamy o poufność Państwa danych. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji naszej jednostki – np. w zakresie infrastruktury informatycznej, czy bieżących spraw dotyczących naszej działalności jako przedsiębiorca – Państwa dane osobowe mogą być przekazywane, tj. ujawnione lub udostępniane - następującym kategoriom odbiorców:

 1. a) innym podmiotom gospodarczym współpracującym z GOKiS przy realizacji usług;
 2. b) dostawcom usług zaopatrującym GOKiS w rozwiązania techniczne, informatyczne oraz organizacyjne umożliwiające świadczenie usług przez GOKiS oraz zarządzaniem naszą jednostką (w szczególności mowa o dostawcach usług teleinformatycznych, firmach kurierskich i pocztowych)
 3. c) dostawcom usług prawnych i doradczych wspierającym GOKiS w dochodzeniu swoich roszczeń (np. kancelarie prawne i firmy windykacyjne);

- podstawa prawną przetwarzania danych osobowych jest w tym wypadku art. 6 ust.1 lit. b), czyli przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy oraz art. 6 ust.1 lit. f), czyli prawnie uzasadniony interes Administratora;

Pragniemy poinformować, iż podmioty, które na zlecenie GOKiS dokonują przetwarzania danych osobowych – działają na mocy i w oparciu umowy powierzenia (zgodnie z art. 28 RODO), bądź też w oparciu o złożone oświadczenia o zachowaniu poufności.

Czy Państwa dane będą przekazywane do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej?

Nie. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej.

Czy Państwa dane będą podlegały profilowaniu?

Nie. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.

Przez jaki czas przetwarzane są dane osobowe?

* W przypadku osób korzystających z usług GOKiS - dane osobowe przetwarzane będą w czasie zgodnym z przepisami w/w Ustawy oraz aktów wykonawczych lub do czasu cofnięcia zgody. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

* W przypadku osób współpracujących z GOKiS  - informujemy, iż Państwa dane osobowe przechowujemy przez czas obowiązywania umowy, a także po jej zakończeniu w celu:

- dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy

- wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych,

- statystycznych i archiwizacyjnych,

- nie dłużej jednak niż przez okres 10 lat od dnia zakończenia wykonania umowy lub do upływu okresu przedawnienia roszczeń;

Po upływie w/w okresów Państwa dane zostaną usunięte lub poddane anonimizacji.

Czy podanie danych osobowych jest obowiązkowe?

Informuje się, iż podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe. Jednakże biorąc pod uwagę realizację celów określonych w pkt 3, podanie danych osobowych może mieć charakter:

 1. a) umowny, czyli podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Innymi słowy, niepodanie danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości zawarcia umowy i tym samym brakiem możliwości współpracy z GOKiS
 2. b) dobrowolny, ale podanie danych jest niezbędne do tego by mogli Państwo korzystać z usług GOKiS
 3. Jakie mają Państwo prawa?

W związku z przetwarzaniem przez GOKiS Państwa danych osobowych - mają Państwo prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Ponadto informujemy, iż w przypadku przetwarzania danych osobowych w oparciu o wyrażoną zgodę, wszystkie wyrażone zgody na przetwarzanie - mogą być wycofane w dowolnym momencie. Jednakże cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Z kim mogą się Państwo kontaktować w kwestiach związanych z przetwarzaniem danych osobowych?

GOKiS wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych – panią Agnieszkę Madoń, z którą można skontaktować się poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

POLITYKA PLIKÓW COOKIES

Czym jest plik cookie?

W dzisiejszym świecie praktycznie każda witryna internetowa wykorzystuje pliki cookie, czyli ciasteczka. Składają się na nie niewielkie pliki tekstowe przechowywane na urządzeniu końcowym Użytkownika. Tworzone są przez Twoją przeglądarkę internetową i przechowują ustawienia i informacje potrzebne (a często niezbędne) do prawidłowego działania serwisu internetowego. Przy kolejnych odwiedzinach serwisu z tego samego urządzenia przeglądarka może sprawdzić, czy istnieją pliki cookies przechowujące ważne informację i przesłać je ponownie do odwiedzanej witryny, która wcześniej zapisała ciasteczko w Twoim urządzeniu. Witryna w ten sposób może rozpoznać, że użytkownik odwiedził ją wcześniej i np. dopasować prezentowaną treść do odbiorcy.

Zalety plików cookie

Pliki cookie ułatwiają użytkownikowi korzystanie z wcześniej odwiedzanych przez niego stron internetowych. Jeśli użytkownik korzysta z tego samego urządzenia i przeglądarki co wcześniej, umożliwia to zapamiętanie jego preferencji i pozwala odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb. Pliki cookies pozwalają tworzyć statystyki, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy korzystają ze strony internetowej, to pozwala na ulepszanie jej struktury i zawartości. Pozwalają również na utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki temu każda kolejna podstrona serwisu nie wymaga ponownego logowania.

Kontrolowanie i usuwanie plików cookie

Użytkownik w dowolnym momencie może zmieniać sposób korzystania z plików cookies. Większość przeglądarek oferuje możliwość akceptowania lub odrzucania wszystkich plików cookie, akceptowania tylko niektórych rodzajów albo informowania użytkownika za każdym razem, gdy strona internetowa próbuje je zapisać. Użytkownik może również z łatwością usuwać pliki cookie, które zostały już zapisane na urządzeniu przez przeglądarkę. Możliwości zarządzania i usuwania plików cookie różnią się w zależności od używanej przeglądarki. Wszystkie niezbędne informacje Użytkownik może znaleźć wykorzystując funkcję Pomoc w swojej przeglądarce lub odwiedzając stronę internetową http://www.aboutcookies.org, na której wyjaśniono, jak kontrolować i usuwać pliki cookie w najpopularniejszych przeglądarkach. Pamiętaj, że zablokowanie wszystkich ciasteczek może spowodować trudności w działaniu lub zupełnie uniemożliwić korzystanie z niektórych funkcjonalności strony.

Instrukcje w języku polskim dotyczące wyłączenia ciasteczek dla przeglądarek:

Wyłączenie ciasteczek dla przeglądarki opera: http://help.opera.com/Windows/12.10/pl/cookies.html

Wyłączenie ciasteczek dla przeglądarki firefox: http://support.mozilla.org/pl/kb/W%C5%82%C4%85czanie%20i%20wy%C5%82%C4%85czanie%20obs%C5%82ugi%20ciasteczek

Wyłączenie ciasteczek dla przeglądarki chrome: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=pl&answer=95647

Wyłączenie ciasteczek dla przeglądarki internet explorer: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows7/block-enable-or-allow-cookies

Wyłączenie ciasteczek dla przeglądarki safari: http://support.apple.com/kb/PH5042

 

Jakie pliki cookies wykorzystuje nasza witryna?

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które:

1) umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. podtrzymujące sesję po zalogowaniu użytkownika

2) umożliwiające „zapamiętanie” wybranych ustawień i wpływające na personalizację interfejsu

3) wspomagające zapewnienie bezpieczeństwa

4) „wydajnościowe” - pliki umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania z Serwisu

5) W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.

6) Ważne! Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron w naszych witrynach.

Urządzenia mobilne: Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.


 

Aktualności

Zielony Dom czyli architektura na ludowo- zajęcia wakacyjne

Zapisy do 14.08.2019.

Warunkiem uczestnictwa dzieci w zajęciach, jest dostarczenie osobiście lub mailem do biura GOKiS, wypełnionej i podpisanej przez opiekuna zgody dostępnej w załączniku lub w biurze.

czytaj więcej
ZMIANA LOKALIZACJI BIURA GOKiS

 

 

Szanowni Państwo,

od 12 lipca zapraszamy do biura GOKiS na ul. Krakowskiej 53 w Wielkiej Wsi, I piętro  (nad Poczta Polską)

Godziny urzędowania pozostają w trybie wakacyjnym, tzn. pon., wt., czw., pt. w godzinach 7.30- 15.30, w środy 7.30- 18.00.

Kasa czynna w poniedziałki i piątki: 7.30-15.30, a w środy od 7.30- 18.00.

Telefon kontaktowy: 12 419-19-21

 

 

czytaj więcej
XVI DNI GMINY WIELKA WIEŚ - DZIĘKUJEMY, ŻE BYLI PAŃSTWO Z NAMI!!

 

W ostatnim czasie mieszkańcy Gminy Wielka Wieś mieli wyjątkowo dużo możliwości na dobrą zabawę i aktywne spędzanie czasu. Za nami XVI Dni Gminy Wielka Wieś, czyli niemal tydzień świętowania, które rozpoczęła  Gala Seniorów.  Sala centrum konferencyjnego Witek, zgromadziła najbardziej aktywnych seniorów z naszej gminy. Na głównej Gali Dni Gminy, nagrody za [...]

czytaj więcej
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MALARSKIEGO "PRZETWORY"

KONKURS PLASTYCZNY „PRZETWORY” ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY

  Inspiracją malowania obrazów na płótnie były fotografie gminnego konkursu fotograficznego. Stąd nazwa Przetwory.  Przygotowanie do konkursu trwało około trzech miesięcy. Niektórzy autorzy po raz pierwszy mieli kontakt z płótnem, inni bawią się
z malarstwem od szóstego roku życia – dzisiaj mają już [...]

czytaj więcej
WAKACJE 2019 Z GOKiS
14 czerwca - skrócone godziny pracy biura

Szanowni Państwo w dniu dzisiejszym (14.06.2019r.) biuro GOKiS będzie czynne do godziny 12:00. Za utrudnienia przepraszamy!!! W sprawach pilnych podajemy telefon kontaktowy 513-060-681.

czytaj więcej
Przegląd im. J. Lachnera 2019

W sobotę 25 maja br. Zespoły Regionalne z naszej Gminy obchodziły swoje święto podczas Przeglądu Folklorystycznego im. Józefa Lachnera, który odbył się w Remizie w Modlnicy. Uroczystości rozpoczęły się
o godz. 15:30 złożeniem  kwiatów na grobie Ś.P. Józefa Lachnera przez Zespoły i gminną delegację na czele
 z Panem Wójtem Krzysztofem Wołosem. W części [...]

czytaj więcej
RUSZAJĄ ZAPISY NA OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY

Szanowni Państwo - ruszają zapisy na obóz sportowo-rekreacyjny  w terminie 2-8 lipca 2019. Zapraszamy do aktywnego wypoczynku w podhalańskiej miejscowości „MAŁE CICHE”  położonej  w gminie Poronin w Ośrodku – GOŚCINIEC NAD POTOKIEM.

ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ W WIEKU 9-12 LAT, CENA: 1000 ZŁ, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

CENA OBOZU ZAWIERA: Zapewniony transport, [...]

czytaj więcej
ODWOŁANE ZAJĘCIA NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ

Drodzy miłośnicy ścianki wspinaczkowej - 10 maja (w piątek) nie będzie zajęć. Przepraszamy !!!

czytaj więcej
WIOSENNY FESTIWAL KULINARNY W ZAGÓRZYCACH
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z GOKISEM - M-C MAJ

Zapraszamy naszych milusińskich na ostatni już miesiąc zajęć pozalekcyjnych. Szczegóły znajdują się w załącznikach.

czytaj więcej
PRZEGLĄD FOLKLORYSTYCZNY IM. JÓZEFA LACHNERA

Serdecznie zapraszamy 25 maja do Modlnicy na Przegląd Folklorystyczny im. Józefa Lachnera.

czytaj więcej
ŻYCZENIA WIELKANOCNE
INFORMACJA

Szanowni Państwo w piątek 19 kwietnia Gminny Ośrodek Kultury i Sportu będzie czynny w godz. 7:30 - 14:00.

czytaj więcej
WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO -NAJCIEKAWSZA TECHNIKA OZDOBIENIA PISANEK"

Konkurs na najciekawszą technikę ozdobienia wielkanocnej pisanki, rozstrzygnięty!

 

W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-8 szkół  z terenu gminy Wielka Wieś. Kreatywność i pomysłowość młodych artystów sprawiła nie lada problem dla jury.

Konkurs dzielił się na dwa etapy. W pierwszym etapie, każda ze szkół wybrała pięć najciekawszych pisanek, które [...]

czytaj więcej
INFORMACJA

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice !!!

W czasie trwania strajku nauczycieli w szkołach na terenie naszej gminy zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez GOKiS będą odbywać się normalnie według wcześniej ustalonych harmonogramów.

Przypominamy, iż z powodu zbliżających się egzaminów szkolnych w dniach od 9 do 17 kwietnia zostają odwołane wszystkie zajęcia na hali sportowej GOKiS.

 

czytaj więcej
WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO - "NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA"

Przed nami najbardziej radosne i wiosenne Święta Wielkanocne. Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko, symbolizujące nowe życie oraz nadzieję. Na ogłoszony przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą Pisankę” wpłynęło ponad 50 prac. Wszystkie prace konkursowe były niezwykle ciekawe, wykonane różnorodnymi technikami [...]

czytaj więcej
FESTIWAL GODKI KRAKOWSKIEJ

 

9  czerwca 2019 r. w Modlnicy, w amfiteatrze przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym, przy ul. Sportowej 2  po raz kolejny będziemy mieli okazję spotkać się z sympatykami kultury Krakowiaków. Jeśli jeszcze nimi nie jesteście, zarezerwujcie sobie ten dzień i przyjdźcie, na pewno dołączycie do nich.

Przed nami dobra zabawa, sporo humoru, trochę wzruszeń  i [...]

czytaj więcej
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z GOKISEM - M-C KWIECIEŃ

 

Kolejny miesiąc zajęć edukacyjnych przed nami. Ze względu na egzaminy w szkołach i Święta Wielkanocne uległy zmianie harmonogramy zajęć.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załącznikach.

 

czytaj więcej
OGŁOSZENIE

Drodzy miłośnicy wspinaczki, informujemy, że w piątek 22.03.2019 nie będzie zajęć.   

Przepraszamy!!!

czytaj więcej


 

Na tej stronie używamy cookies aby dostarczać najlepiej spersonalizowaną treść dla naszych odbiorców. Możesz przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptacja aby potwierdzić zapoznanie się z informacją i wyrazić zgodę na uzywanie cookies.